Rekondiční studio Figuraline Brno

V našem rekondičním studiu Figuraline Brno uvítáme ženy různých věkových i váhových kategorií. Za pomocí strojů VACUSHAPEROLLETIC a rekondičních stolů SHAPEMASTER Vám pomůžeme řešit problémy s nadváhou a celulitidou. Naším cílem je zpevnit, vytvarovat a posílit Vaši postavu a navodit tím pocit lepší fyzické i psychické pohody.

Neváhejte a přijďte mezi nás. Nabízíme Vám možnost strávit příjemné chvíle v našem novém rekondičním studiu, které se nachází v Brně – Černých Polích (5minut od centra). V okolí je zajištěna možnost parkování a rovněž snadná dosažitelnost MHD.

Přístroje pro odstranění celulitidy a formování postavy

Přinášíme Vám nejnovější trendy v péči o Vaši postavu a zdraví. Revoluční zařízení, které máme v našich prostorách Vám pomohou konečně dosáhnout vytouženého cíle zhubnout a zbavit se případné celulitidy.

VacuShape

V současnosti jedna z nejúspěšnějších metod na hubnutí na váze i obvodu problematických partií u žen, zeštíhlení stehen a pro odstranění celulitidy. Neváhejte a vyzkoušejte tento jedinečný přístroj. Více o Vacushape.

Rolletic

Revoluční přístroj pro odstranění celulitidy. Cílenou masáží pomocí válečků dochází k silnému prokrvení ošetřovaných partií a odbourávání takzvaného depotního tuku. Vaše látková výměna se dostane do obrátek. Dalším pozitivním efektem přístroje Rolletic je to, že vazivové buňky současně produkují elastická vlákna, kůže se tak stává hladší a pevnější.

Rekondiční stoly Shapemaster

Nový posilovací systém Shapemaster vyhovuje nejnovějším poznatkům a výzkumům z hlediska rekondice a rehabilitace. Rekondiční stoly pracují na bázi opakovaného izokinetického cvičení izolovaných svalových skupin v těle. Postupně posilují, zpevňují a také tvarují postavu a pomáhají redukovat centimetry na problémových partiích.

Masážní křeslo

Masážní křeslo nabízí ideální doplněk pro vaši rekondici. V jeho výbavě jsou jak plně automatické režimy, tak i možnost plně manuální masáže. Jedinečným programem je čínská masáž, která za pomoci bodové masáže odblokovává meridián a redukuje čchi – duchovní energii. Vyzkoušejte novinku v našem studiu – masážní křeslo profimedica.

Solárium

Pohodlné luxusní turbosolárium s ergonomickou deskou pro pohodlné ležení. Tělové ventilátory ve třech směrech a klimatizace zajišťují dokonalé odvětrávání a zabraňují pocení.