Infrarollfit

Co je infračervené světlo?
Rolletic BrnoJe částí spektra záření, které se šíří od Slunce.Infračervené světlo je okem neviditelné, ale cítíte ho jako teplo pronikající do vaší pokožky. Je to forma energie, která zahřívá předměty přímo, díky procesu nazývaném konverze, bez toho aby se zahříval vzduch mezi zářičem a zahřívaným předmětem.

Základem léčby infračerveným světlem je vědecky ověřené ozařování určitých míst tak,aby vyvolalo fyziologickou reakci pokožky. Když světlo dopadá na jakýkoliv materiál anebo látku, musíme si uvědomit,že energie, kterou světlo nese, je obsažená v malých částečkách – fotonech. Foton nese energii jedné vlnové délky daného světla. Světlo proniká do hloubky 30 až 40 mm. Toto světelné spektrum nejefektivněji působí na svaly, klouby a kosti.

Jak působí infračervené světlo?

 • snižuje svalové napětí,navozuje pocit uvolnění (produkce endorfinů)
 • působí jako analgetikum,zvyšuje práh bolesti
 • účinně snižuji kyselost a podporuje produkci kyslíku v kůži
 • příznivě působí na metabolismus kůže,čím značně redukuje celulitidu
 • stimuluje receptory v pokožce a způsobuje dva až třikrát silnější pocení než tradiční sauna
 • napomáhá k posílení imunitního systému

 

Kontraindikace:
zánět, hypertenze, rakovina, těhotenství, pokročilá osteoporoza, epilepsie, kožní onemocnění, křečové žíly, nemoc srdce, zranění, popáleniny.

Infrarollfit je moderní metoda štěpení a odbourávání tuků nechirurgickým zásahem za působení masáže a infračerveného záření. Reguluji fyziologické pochody, zlepšuji pohyblivost kloubů a správné držení těla. Napomáhá k formování po stavy, podporuje prokrvení a vyrovnává hormonální a nervovou soustavu.

Rolletic

Cílenou masáží pomocí válečků dochází k silnému prokrvení ošetřovaných partií a odbourávání takzvaného depotního tuku. Vaše látková výměna se dostane do obrátek. Dalším pozitivním efektem je to, že vazivové buňky současně produkují elastická vlákna, kůže se tak stává hladší a pevnější. Masáž by se měla provádět vždy směrem k srdci. Doba a intenzita aplikace je individuální. Běžně se doporučuje 30-40 minut na celé tělo v intervalu 3 x týdně.

Rolletic – funkce
Masážní a rekondiční přístroj Rolletic s konstantní rychlostí otáček, umožňuje efektivně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž pomocí Rolleticu uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení tkání lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů. Pravidelným používáním tohoto rekondičního přístroje je možné očekávat formování postavy, odbourávání nežádoucích tukových polštářů a celkové zpevňování svalů. Tento přístroj byl vyvinut na základě požadavků a poznatků masérů a žen – klientek, jimž měl zejména pomoci k odstranění takzvaných “jezdeckých kalhot“, což jsou projevy celulitidy v oblasti problematických partií stehen, hýždí a břicha, ale také v podpaží, na lýtkách, horních končetinách a zádech.

Instruktážní video použití Rolleticu.

Masáž na přístroji Rolletic provádí zdravý člověk. Masáž se provádí stimulací akupresurních drah, ovlivňuje a reguluje fyziologické pochody v organismu jako je trávení a dýchání, zlepšuje svalový tonus a pohyblivost kloubů a správné držení těla. Podporuje proudění krve a lymfy a pomáhá obnovovat rovnováhu hormonální a nervové soustavy. Masáž na přístroji Rolletic je nejen prospěšná pro tělo, ale také člověka povznáší psychicky. Bezprostředním působením při masáži na příslušnou oblast vzniká účinek místní – což je zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se tak stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepšuje metabolizmus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů. Během ošetření dochází také k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy.

Dalším velice příznivým efektem masáže na přístroji Rolletic je uvolňování endorfinů. Tyto látky tiší nejen bolest, ale způsobují také pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti. Využití masážního stroje Rolletic tak má široké možnosti. Tento přístroj je vhodný pro různé kosmetické a rekondiční programy. Způsob aplikace je velice jednoduchý a bezpečný při dodržování stabilní rychlosti a doporučených bezpečnostních pravidel.

Rekondiční přístroj Rolletic – účinky

 • Odbourávání celulitidy
 • Povzbuzení látkové přeměny v organismu
 • Aktivace lymfatického systému
 • Odvodnění a pročištění organismu
 • Zpevnění a napnutí vaziva a kůže
 • Odbourávání nežádoucích tukových polštářků
 • Celkové uvolnění svalstva
 • Podpora prokrvení tkání
 • Celkové zlepšení zdravotního stavu
 • Tvarování postavy

 

Hledáte Rolletic v Brně? Máme dlouhodobé zkušenosti s tímto masážním přístrojem. Pravidelně vyhlašujeme různé zajímavé akce. Rolletic Brno je tu pro právě pro Vás. Máme pro Vás nachystanou Zeštíhlovací kůru pro vytvarování krásné postavy: kombinace kosmetiky Estheney ROLL-QUEEN s přístrojem Rolletic. Neváhejte a využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet tento revoluční masážní přístroj na vlastní kůži a odstraňte celulitidu. Rolletic Brno.