Rekondiční stoly Shapemaster

Nový posilovací systém SHAPEMASTER – vyhovuje nejnovějším poznatkům a výzkumům z hlediska rekondice a rehabilitace. Rekondiční stoly pracují na bázi opakovaného izokinetického cvičení izolovaných svalových skupin v těle. Postupně posilují, zpevňují a také tvarují postavu a pomáhají redukovat centimetry na problémových partiích. Zvyšují pohyblivost a pružnost, , zmírňují napětí a stres, zlepšují krevní a lymfatický oběh. Pravidelné pasivní nebo polopasivní cvičení na těchto rekondičních stolech je vhodné pro každého jedince (např. pro klienty po srdeční příhodě s vysokým krevním tlakem, artritidou). Cvičení na rekondičních stolech vyrovnává páteř a pánev, pomáhá snižovat riziko kyfózy, lordózy a také osteoporózy.

Rekondiční stůl Shapemaster se výborně hodí na:

  • Ztrátu centimetrů bez neustálých pokusů o dietu
  • Zlepšení držení vašeho těla
  • Výrazné zlepšení pohyblivosti kloubů u klientů s artrozou,osteoartritidou a artritidou
  • Výrazné zpevnění všech svalů, které podpírají páteř, prodloužení svalů hrudního koše ale také zpevnění dalších svalových skupin v těle
  • Příznivě přispívá při odstranění celulitidy, obzvláště v kombinaci s použitím přístroje ShapeMaster

 

Stomach Hip Trimmer

Napíná a zeštíhluje vaše břicho, boky, stehna, lýtka a zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na problematických partiích – hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí také proti celulitidě.
Shapemaster Stomach Hip Trimmer
Tummy Toner

Napíná a zeštíhluje břicho, lýtka a stehna. Posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto rekondičního stolu je hladké a pevné břicho.
Shapemaster Tummy Toner
Leg Toner

Zeštíhluje a tvaruje problematické partie – nohy, boky a hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.
Shapemaster Leg Toner
Hip Waist Trimmer

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje také svaly pánevního dna.
Shapemaster Hip Waist Trimmer
Upper Body Toner

Zlepšuje celkové držení těla. Rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Tento rekondiční stůl účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.
Shapemaster Upper Body Toner
Circular – Rower

Víceúčelový rekondiční stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER (angl.) – veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR – zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní vaše napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxický látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.
Shapemaster Circular - Rower

Hledáte rekondiční stoly Shapemaster v Brně? Máme dlouhodobé zkušenosti s těmito přístroji. Pravidelně vyhlašujeme různé zajímavé akce. Shapemaster Figuraline Brno je tu pro právě pro Vás. Nyní Zvýhodněný balíček: 10 nebo 20 lekcí neváhejte a využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet tento skvělý přístroj na vlastní kůži. Rekondiční stoly SHAPEMASTER Brno.