Vacushape – podtlakový pohybový systém

V současnosti jedna z nejúspěšnějších metod na hubnutí na váze i obvodu problematických partií u žen a pro potlačení celulitidy.

Vacushape BrnoVacushape – podtlakový spalovač tuků, centimetrů i kilogramů

Jedním z důsledků našeho moderního hektického životního stylu je dramatický nárůst potíží, které jsou spojené s nadměrným ukládáním podkožních tuků a jejich následným obtížným odbouráváním. S tímto problémem se potýkají jak ženy ale i muži. Nejde „pouze“ o otázku vzhledu nýbrž se jedná se o zdraví, fyzickou kondici a psychickou pohodu, ale také prestiž a schopnost obstát v tvrdé konkurenci. Partie, kde se nám tuky nejčastěji usazují jsou zejména na břiše, podbřišku, hýždích a stehnech. Narůstající tukové buňky brání v prokrvení, utiskují mikrokapiláry krevního i lymfatického systému. Nepříznivě se mění náš metabolizmus, omezuje se okysličení a výživa všech tkáňových buněk, zpomaluje se odvádění škodlivin lymfatickými drahami. Také podkožní vazivo ztrácí svou elasticitu a pružnost.

Snaha zbavit se tukových zásob cvičením, pohybem nebo jinou fyzickou aktivitou nepřináší často žádoucí výsledky. Přerostlé břicho u mužů, tzv. „pneumatika“ a nepříjemná celulitida u žen se úspěšně brání všem pokusům o zlepšení. Vacushape to ovšem zcela zásadně mění.

Vacushape
Rezervujte si Vacushape online Rezervovat

Vacushape – princip fungování přístroje
Vacushape je v podstatě podtlaková kabina, která je vybavená pohyblivým pásem. Vlivem vyvíjeného podtlaku se zásadně zvyšuje prokrvení tělesných partií od pasu dolů. Tam potom s největší intenzitou probíhají metabolické procesy odčerpání a spalování tuků při práci svalů. Cvičení při sníženém tlaku simuluje fyzickou zátěž, jako bychom se pohybovali ve vysokohorském prostředí. Navíc nastavení parametrů chůze umožňuje udržovat organizmus v požadovaném režimu aereobní aktivity. To znamená, že ve Vacushape dochází při tělesném pohybu k pokrytí energetické spotřeby přednostním spalováním tuků. Důležité pro celkovou efektivitu je udržet tepovou frekvenci pod hranicí hodnot, pro něž se používá výraz „maximální tepová frekvence“ (MTF). Zjednodušeně řečeno se jedná o tempo, při kterém se zrychlí dech, ale člověk je ještě schopen mluvit plynule. Pulz se přitom pohybuje přibližně v rozpětí mezi 100 – 130 tepů za minutu, o znamená pod hranicí maximální tepové frekvence. Přesněji, ovšem bez přihlédnutí k individuální výkonnosti, lze naši aerobní tepovou frekvenci určit výpočtem: 0,65 x (220 minus věk). Cvičení na Vacushape trvá 30 minut.

V podtlakové komoře přístroje Vacushape se až o 50 % zvyšuje spotřeba energie ve srovnání se zátěží v normální atmosféře. Tuky se přitom spalují 3 x rychleji. Navíc se v kabině s regulovaným podtlakem nacházejí právě problémové partie jako jsou břicho, hýždě, stehna. Dochází nejen k aktivaci metabolismu tuků, ale také lymfatického systému a celého cévního řečiště. Tím je následně zajištěn snadnější transport tuků, jako zdroje energie, do pracujících svalových buněk. Navíc rychlejší nástup metabolických změn lze dosáhnout za použití Vibrostation krátce před cvičením. Zajištěno je také rychlé odvádění metabolických zplodin, prokrvení naší pokožky, lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami i enzymy. Střídavý podtlak vyvíjený přístrojem obnovuje elasticitu podkožních vazivových tkání. Vacushape působí pozitivně proti nadváze, celulitidě a podkožním tukům. Zvyšuje výrazně kvalitu pokožky, která je poté jemnější, hladká a hydratovaná. Metabolické změny zasahují funkce celého lidského organizmu a příznivě se promítají ve stavu kloubů, vazů a svalů.

Podpoření účinku Vacushape
Spalování tuků ve Vacushape lze samozřejmě navíc podpořit dodržením pravidel správné životosprávy. Význam, zejména při hubnutí, má zajištění takzvané acidobazické rovnováhy (pH vnitřního prostředí organizmu by mělo být neutrální). Před absolvováním každé jednotlivé procedury a také po absolvování kůry je vhodné používat speciální krém, obzvláště je-li cílem cvičení na Vacushape potlačení celulitidy. Velmi dobrou volbou je transdermální kolagen.

Dlouhodobé sledování klientů, kteří měli sklony k ukládání tuků, zadržování vody v organizmu a k celulitidě, prokázalo pozitivní vliv a trvalé výsledky aplikace Vacushape.

Ověření účinku Vacushape
Přístroj Vacushape prošel procesem dlouhodobého testování na klinice pro sportovní medicínu Fakultní nemocnice v Bratislavě. Sledování probíhalo na několika skupinách lidí různých věkových skupin, kteří se lišili různou úrovní fyzické zdatnosti a procentem tělesného tuku. Účastníci prošli celkovým antropometrickým vyšetřením. Výsledky testů jednoznačně naznačují, že spotřeba kyslíku, výdej energie a kyslíková ventilace se při cvičení za sníženého atmosférického tlaku zvyšují. Podstatné je také to, že se výdej energie zvyšuje až o 50 % ve srovnání s chůzí na běžeckém pásu bez použití podtlaku. Tuk se tak začíná spalovat za kratší dobu a naopak únava svalů není pozorovatelná tak brzy, neboť kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje a metabolizuje mnohem rychleji.

Vacushape je proto vhodný nejen pro netrénovaný organizmus, ale i pro regeneraci sportovců. Pohyb v aerobním režimu lze využít také bez podtlaku, je-li to žádoucí, např. pro rehabilitaci.

Hledáte Vacushape v Brně? Máme dlouhodobé zkušenosti s tímto přístrojem. Pravidelně vyhlašujeme různé zajímavé akce. Vacushape Brno je tu pro právě pro Vás. Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si tento revoluční přístroj na vlastní kůži. Můžete také zkombinovat použití kosmetiky Estheney ROLL-QUEEN s přístrojem Rolletic a Vacushape v naší unikátní Zeštíhlující kůře. Vacushape Brno.