Zeštíhlující kůra

Nabízíme speciální hubnoucí přírodní zábaly s prohřívacím efektem ve třech fázích, které slouží pro ztrátu objemu. Za použití gelů značky Esthenay, které jsou speciálně vyvinuté pro použití v kombinaci s přístrojem Rolletic. Na základě dlouholetých zkušeností s kosmetikou Estheney ROLL-QUEEN testovanou v 2.500 Rolletic studiích po celém světě můžeme nabídnout jedinečnou zeštíhlující kůru, která kombinuje nejaktuálnější poznatky na poli s odstraněním celulitidy, tvarováním problematických partií vašeho těla, zeštíhlováním vaší postavy a hubnutím. Jistě oceníte takřka okamžité účinky, které přináší kosmetika Esthenay v kombinaci s masážními přistroji Rolletic a Vacushape.

Problém při odstranění celulitidy je úzce spjat s poruchou trávení a následnou špatnou syntézou pro pokožku důležitých vitamínů, stopových prvků a aminokyselin jež jsou nezbytné pro látkovou výměnu. Možností, jak zajistit přísun těchto esenciálních látek do pokožky, je aplikace speciálních kosmetických přípravků.

Zeštíhlující kůra – postup

1. krok
Nanesení přípravku Esthenay intensive 2 na bříško, stehna, zadeček. Přípravek podporuje rychlé vstřebávání účinných látek obsažených v gelu, stimuluje krevní oběh a urychluje metabolismus podkožních tukových tkání.

2. krok
Nanesení přípravku Esthenay intensive 3 na bříško, stehna, zadeček. Tento přípravek má nejvyšší prohřívací efekt z celé řady gelů INTENSIVE – rychle a intenzivně prohřívá pokožku, otevírá pokožkové póry pro vstřebávání vysokého obsahu látek podporujících metabolismus podkožních tukových tkání.

3. krok
Zabalení ošetřených partií přípravky kosmetiky Esthenay do fólie.

4. krok
40 minutové cvičení na rolleticu, kde přitom dochází k hloubkovému intenzivnímu prohřátí ošetřených partií s detoxikačním efektem a odbouráváním podkožního tuku.

5. krok
Možné 30 minutové cvičení v přístroji Vacushape.

6. krok
Odstranění folie.

7. krok
Ošetření příslušných partií chladícím a neutralizujícím gelem Esthenay. Tento pokožku okamžitě hydratuje, zklidňuje a ochlazuje. Při jeho působením dochází k uzavření pórů pokožky. Před tím, než se póry uzavřou, jsou do pokožky dodány v gelu obsažené vitamíny, minerální a přírodní látky. Tyto látky podporují elasticitu pokožky, kterou současně zpevňují a regenerují. Složka na bázi oligobotulotoxinu pokožku vyhlazuje. Důležité je, že tento efekt je dlouhodobý.

8. krok
Závěrečné ošetření vyživujícím a zpevňujícím krémem Esthenay, který má vynikající účinky pro zachování elasticity a hebkosti pokožky. Krém Estheney obsahuje velké množství minerálních a přírodních látek pro vyživení pokožky. Tento přípravek je svým složením řazen mezi špičku v péči o pokožku.

POZOR:
Prohřívací efekt je velmi intenzivní, je třeba počítat s tím, že se budete cítit přímo „rozžhaveni“, ovšem závěrečná péče pleť zklidní, uvede ji do „bezpečného stavu“ a vylepší její předchozí kvalitu.

Celková doba trvání jedné kúry je cca 80minut. Po desíti kůrách je předpokládaný úbytek objemu 4 – 6cm.